Ekibimiz

Batuhan Kırık


Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu. Tiyatroya 2008 yılında Tiyatro Akademi ile başlamış, Ritüel Sanat Merkezi ve Devlet Tiyatroları ile profesyonel hayata adım atmıştır. Tiyatro Tam bünyesinde reji ve oyunculuk faaliyetleri devam ederken Ritüel Sanat Merkezin'de de çalıştırdığı ekipler bulunmaktadır.

Belgin Karar


Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu. Uzun ince tiyatro yoluna bir başına 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tiyatro Kulübünde koyuldu. Derken 2004 yılında birken bin olup Gütik'ten arkadaşlarıyla Tiyatro Akademi'yi kurarak tiyatro macerasına bin bir renk kattı ve nihayet kurucu ekibinde olmaktan gurur duyduğu Tam Sanat Derneği Tiyatro Tam'da gizemli yolculuğunu sürdürüyor. Her şeye rağmen ümidini inatla koruyor, ışığı arıyor...

Cem Karar


2004 yılında Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. 1998 yılında başladığı üniversite tiyatrosu macerasını bıkmadan usanmadan ve inatla 15 yıl sürdürdü. 2012 yılında kurucuları arasında yer aldığı Tam Sanat Derneği ve Tiyatro Tam çatısı altında oyuncu-yönetmen-idareci olarak "inadına" tiyatro yapmaya ve aidat toplamaya devam ediyor.

Damla Tek


Gazi Üniversitesi işletme bölümü mezunu. Tiyatroya 2012 yılında Tiyatro Akademi çatısı altında başladı. 2017'den itibaren de Tiyatro Tam bünyesinde tiyatro faaliyetlerine devam ediyor.

Didem Ataç


Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu. Tiyatroya 2012 yılında Gazi Üniversitesi İİBF tiyatro topluluğu Tiyatro Akademi'de başladı. 2016 yılından bu yana Tiyatro Tam çatısı altında tiyatro yapmaya devam ediyor.

Didem Karaköse


Ankara Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu. Tiyatroya 2007 yılında AFTİT'te başladı. Mezuniyeti sonrası 2013 yılında Mezun AFTİT (MAFTİT) ile başlayan tiyatro çalışmalarına 2015 yılı itibariyle Tiyatro Tam'da devam ediyor.

Dilara Rende


2008 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Tiyatroya 2013 yılında Ankara Barosu Tiyatro Topluluğu'nda başladı. 2016 yılından bu yana Tiyatro Tam bünyesinde tiyatro yapmaya devam ediyor.

Elif Demirbaş


Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Tiyatroya ilk olarak 2013 yılında Gazi Üniversitesi bünyesindeki Tiyatro Akademi ile başladı. Burada oyuncu, atölye yürütücüsü ve reji olarak çalıştı. Tiyatro çalışmalarına 2017 tarihinden itibaren Tiyatro Tam çatısı altında devam ediyor.

Ercan Beşer


Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümü mezunu. Tiyatroya 2007 yılında AFTİT'te başladı. Mezuniyeti sonrası 2013 yılında Mezun AFTİT(MAFTİT) ile başlayan tiyatro çalışmalarına 2015 yılı itibariyle Tiyatro Tam'da devam ediyor.

Feray Dağıdır


Hacettepe Üniversitesi sağlık idaresi bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana tiyatro ile ilgileniyor. 2017 Haziran ayında Tiyatro Tam ile tanıştı ve atölye çalışmaları ile yoluna devam ediyor.

Ferza Demirkan


2017 yılında Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon ve sinema bölümünü bitirdi. Şu anda aynı alanda yüksek lisans eğitimi alıyor. Tiyatroya 2012 yılında üniversitesi öğrenci topluluğu olan Tiyatro Akademi'de başladı ve 2016 yılından beri Tiyatro Tam'da aktif olarak devam etmektedir.

Hami Mavrigan


Gazi Üniversitesi'nde Bilgisayar Öğretmenliği okudu. Drama ve tiyatro eğitmenliği yapmakta. Tiyatroya Gazi Üniversitesi Tiyatro Akademi'de başladı. Tiyatro 1112 Garaj'da ve Tiyatro Tam'da tiyatro yapmaya devam ediyor.

Hazal Yerlikaya


Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. Aynı bölümde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde yüksek lisans yapıyor. Tiyatroya 2014'te Tiyatro Akademi'de başladı. Burada oyuncu, atölye yürütücüsü, dramaturg ve reji olarak çalıştı. Şimdi tiyatro hayatına Tiyatro Tam bünyesinde devam ediyor.

Mert Arık


Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Tiyatroya 2013 yılında Tiyatro Akademi'de başladı. Burada oyunculuk ve çeşitli alanlardaki atölyelere asistanlık ve yürütücülük yaptı. 2017 yılından itibaren tiyatro faaliyetlerine Tiyatro Tam'da devam ediyor.

Ozan Evkaya


ODTÜ Matematik mezunu ve doktor(a) adayı. Tiyatroya ilk adımını THBT tiyatro ekibi ile 2004 yılında yavaştan attı. Sonra hem eğitim hem tiyatro derken kendini farklı düşüncelerin kucağına bıraktı. 2010-2015 yılları arasında ODTÜ Mezunlar Derneği oyuncuları çatısı altında Yücel abisi ile kendini geliştirdi. 2015'den itibaren de Tiyatro Tam çatısı altında hayat ile olan mücadelesine devam ediyor.

Özcan Tabak


2017 Gazi Üniversitesi Edebiyat bölümü mezunu olup, 2007 yılında Balçova Gençlik Tiyatrosu ekibinde yer aldı. 2014 yılında Tiyatro Akademi'ye katıldı. Tiyatro Tam'da tiyatro faaliyetine devam ediyor.

Özge Yerli Özbay


Ankara Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunu. Tiyatroya 1996 yılında AFTİT çatısı altında başladı. 2015'den itibaren de Tam Sanat bünyesinde tiyatro faaliyetlerine devam ediyor.

Özgür Çakır


Gazi Üniversitesi Maliye bölümü mezunu.Tiyatroya 2005'de ilk üyelerinden olduğu Gazi Üniversitesi Tiyatro Akademi'de başladı. Tiyatro hayatına 2012 den beri kurucu üyelerinden olduğu Tiyatro Tam'da oyuncu ve yönetmen olarak devam ediyor.

Pınar Yılmaz


Atılım Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu. Tiyatroya 2010 yılında AFTİT ile başladı. Başkent Tiyatroları'nda iki dönem stajyer oyuncu olarak çalıştı. 2017 yılından itibaren çalışmalarına Tiyatro Tam ile devam ediyor.

Sinem Erol Birdal


Gazi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. Tiyatro hayatına 2005 yılında Tiyatro Akademi ile başlayıp oyunculuk ve yönetmenlik deneyimlemiştir. Halen 2012'de kurucu üyeliğini yaptığı Tam Sanat Derneği'nde aktif olarak tiyatro yapmaya devam etmektedir.

Tolga Yılmaz


Gazi Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Tiyatroya 2013 yılında Gazi Üniversitesi Tiyatro Akademi Atölye Sahnesi'nde başladı. 2017 yılından beri TiyatroTam ile tiyatro çalışmalarına devam ediyor.

Uğur Tuzlak


Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu. Gazi Üniversitesi'nde Yerel Yönetimler yüksek lisans programına devam ediyor. 2012'de başladığı tiyatroya Tiyatro Akademi ve Tiyatro Tam'da devam ediyor.

Tuğçe Arıduru


2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi'nde Kadın Çalışmaları bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Kurucusu olduğu Yirmi01 Sanat Atölyesi'nde Barut Fıçısı oyununun çevirmeni ve aynı zamanda oyuncularındandır. Tiyatro Tam bünyesinde becerilerini tiyatroyla birleştirmeye ve öğrenmeye devam etmektedir. Bir de sürekli okumaya ve inadına yazmaya...

Ömer Arıduru


İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu. 2007 yılında başlayan üniversite tiyatrolarındaki deneyimini, 2013 yılında Ankara'da özel tiyatrolarla devam ettirdi ve 2015 yılında Yirmi01 Sanat Atölyesi'ni kurarak oyunculuk ve yönetmenlik faaliyetlerini sürdürdü. 2018 yılından beri TiyatroTam ile tiyatro çalışmalarına ve mesai sonrası bir şeyler anlatmaya devam ediyor.

Seçkin Çeşmeci


2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Tiyatro’ya ilk adımını Sanat Üretim Topluluğuna katılmasıyla birlikte tiyatro oyunculuğu hayatına başlamış oldu. 2016 yılında AST – Akademi bünyesine dâhil olarak tiyatro oyunlarında yer almaktadır. 2017 yılının son aylarında PTT Tiyatrosunun kurulmasına öncülük etmiştir. 2018 Yılından itibaren de Tiyatro TAM çatışı altında mesai sonrası tiyatro mücadelesine devam etmektedir.

Ece İbanoğlu


ODTÜ KKK Psikoloji Bölümünü 2014 yılında tamamlamıştır. Şu anda ODTÜ Beden Eğitimi ve Spor bölümünde Spor psikolojisi alanında tez aşamasındadır. Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'nde, Psikodrama eğitimlerine devam etmektedir. Tiyatro ile 11 yaşındayken tanışmış, 2018'de Tiyatro Tam ile tiyatro'da derinleşebilme şansını yaratmıştır. Artık TiyatroTam bünyesinde kendini ifade etmeye ve üretmeye devam ediyor.

Gülşah Bayraktar


Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunu.2012 yılında başladığı latin, modern ve çağdaş dans hayatına 2013 yılında üniversite tiyatro macerası ile birleştirdi. TKM, TSA ve kurucularından olduğu Tiyatro Olimpos ailesinde oyuncu, dansçı ve koreograf olarak görev aldı. 2018 yılından beri tiyatro hayatına TiyatroTam ile devam etmekte olup tiyatro, dans ve tasarım üçgeninde sanatla nefes almaktadır.

Ceren Özgül


Bilkent Üniversitesi'nde Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktadır. 2009'da okul tiyatroları ile başlayan tiyatro deneyimini 2015 yılında girdiği Çan Çocuk Tiyatrosu'nda sürdürdü. Ardından Bilkent Drama Atölyesi ve Ankara Kültür Sanat Tiyatrosu kadrolarında yer aldı. 2018 yılında girdiği Tiyatro Tam çatısı altında tiyatro çalışmalarına devam etmektedir.